• Pa nitko to ne spori što si napisala, ali to nije odgovor na ovu temu, jer Trojstvo je dogma, a te dogme nema ni u jednoj Bibliji, u tome je poanta, dakle pitam zašto ako se vjeruje u Božju riječ Bibliju, se vjeruje u nešto što ne postoji u Bibliji, pitanje je jednostavno, a zna se i odgovor, zato jer je netko tako učio ljude prije pa je to ostalo do danas, a to nije učio ni sam Spasitelj Isus a ni Apostoli, dakle je onda to krivo vjerovanje, a ne pravo, umjesto Apostolskog vjerovanja u koje su Apostoli vjerovali, podmetnuto je Nicejsko, i to 300 godina poslije Krista, malo o tome razmisli, nije moje da nekoga ubjeđujem u nešto, ali to su činjenice, e da!

  • Sve u redu prijatelju neka je mir Božji s tobom, a ja znam u koga vjerujem. U Stvoritelja i Spasitelja, Božjeg sina, Boga i čovjeka.

    Ionako Kristova crkva treba biti prepoznata po vidljivom zajedništvu kao što je pisao Isusov učenik Ivan, a ne po raznim debatama i rječoborstvima, zapravo apostol Pavao kaže da se takvih stvari klonimo.

    Božji blagoslov!

  • Sve u redu prijatelju neka je mir Božji s tobom, a ja znam u koga vjerujem. U Stvoritelja i Spasitelja, Božjeg sina, Boga i čovjeka.

    Ionako Kristova crkva treba biti prepoznata po vidljivom zajedništvu kao što je pisao Isusov učenik Ivan, a ne po raznim debatama i rječoborstvima, zapravo apostol Pavao kaže da se takvih stvari klonimo.

    Božji blagoslov!

    Jedno je Kristova crkva a sasvim drugo što netko u toj crkvi vjeruje, sam Isus je rekao da će Đavao mnogo puta crkvom vladati, a tu spada i krivo vjerovanje koje nije Isus učio, samo kažem, e da!

  • Jedno je Kristova crkva a sasvim drugo što netko u toj crkvi vjeruje, sam Isus je rekao da će Đavao mnogo puta crkvom vladati, a tu spada i krivo vjerovanje koje nije Isus učio, samo kažem, e da!

    a dobro... vidjet ćemo da li je krivo vjerovanje moje ili vaše na Dan suda...

    Jednostavno je..

    Onaj tko vjeruje u Krista, Božjeg Sina, Boga i čovjeka, našeg Spasitelja, njega i pokriva Njegova pravednost. Takvim ljudima je spasenje dar Božji, jer vide da je Stvoritelj umro na Križu. Isus je farizejima rekao kristalno jasno:

    Isus im ponovno reče: “Ja odlazim, a vi ćete me tražiti i u svojem ćete grijehu umrijeti: kamo ja idem, vi ne možete doći.”

    Židovi, stoga, rekoše: “Zar će se ubiti, kad govori: ‘Kamo ja idem, vi ne možete doći’?”

    I reče im on: “Vi ste odozdol, ja sam odozgor: vi ste od ovoga svijeta, ja nisam od ovoga svijeta.

    Stoga vam i rekoh da ćete umrijeti u svojim grijesima; jer ako ne vjerujete da Ja jesam, umrijet ćete u svojim grijesima.” Ivan 8,21-25


    a oni koji umanjuju Njega neka se čvrsto drže zakona kao što bi im rekao i apostol Pavao, neka paze na vlastitu dušu te budu osobno živa slika onog što govore. I sve će biti dobro...

    Bog je milostiv, dobrostiv i gleda na srce

    Razmišljam kako je danas sve, baš sve naopačke, reformatori su pisali totalno drugačije... apostoli također

    no dobro, neka svako proučava samostalno uz Božju pomoć...

    Želim vam svako dobro i Božji blagoslov!

  • Pa jeste po Bibliji Isus Sin Božji, to nitko ne spori, ali pošto je rođen od Oca, jasno je da onda ne postoji oduvijek kao Otac, s time da Otac ne znači da je to neko muško, Bog nema spola.

    I mi ljudi Bogom nazivamo i vječnoga ali i onoga koji je stvorio naš svemir, naš svijet, Isus je stvoritelj našega svijeta, zato Ga se može nazivati Bogom u tom kontekstu, ali nije vječni Bog, jasno je sam tvrdio da je Otac veći od Njega, da ne zna što Otac zna, i da na kraju ide Bogu svojemu i Bogu našemu.

    Dakle ništa ja ne umanjujem što se Isusa tiče, dapače, dajem mu ono što mu i Biblija daje, ali ne i bajke koje mu daju neke dogme, poput dogme o Trojstvu koju su ljudi izmislili 300 godina poslije Krista, eto, mene istina zanima a ne nečije krivo vjerovanje.

  • Dobro je sto si samostalna i dobro je sto zelis da trazis i da pronadjes pravu istinu.

    U tom smislu treba da uzmes u obzir ceo kontekst kada se govori o srcu,naprimer osim lepih osobina koje se govore o srcu ,za njega se kaze i

    "Slusaj svoje srce" je ono zbog cega su se mnogi pokajali jer su pogresili....

    Biblija pise Jeremija 17:

    9 Srce je prevarno više svega i opako: ko će ga poznati?
    10 Ja Gospod ispitujem srca i iskušavam bubrege, da bih dao svakome prema putevima njegovim i po plodu dela njegovih.

    Pa sad izvoli i razmisli zasto bi ga Bog ispitivao ako je ispravno?

  • Ne vjerujem u te new age priče slušaj svoje srce. No, Bog svakako poznaje naša srca. Zbog toga što je On naš Stvoritelj:

    U njemu doista živimo, mičemo se i jesmo, kao što i neki od vaših pjesnika rekoše: Njegov smo čak i rod! Djela 17,28

    humanitarac i vjernik Damir Gal nije slijedio svoje srce već ono što piše u evanđelju po Mateju poglavlje 25.

    Mislim da bi ja više od svih drugih voljela da su vjerske zajednice kao JS ili ASD u pravu. Baš zbog toga što pojedinci u tim zajednicama ipak drže do davno pogaženih vrijednosti (o kukolju nećemo iako ga ih i tamo mnogo), a te vrijednosti su:

    Konačno, braćo, što je god istinito, što je god časno, što je god pravedno, što je god čisto, što je god ljubazno, što je god na dobru glasu, ako je što vrlina ili pohvala, na to mislite. Ono što ste naučili, i primili, i čuli i vidjeli na meni, činite, i Bog mira bit će s vama.Filipljanima 4,8-9

    vjerujem da u tradicionalnim crkvama do plemenitih vrijednosti drže monasi i monahinje/redovnice i iskreni pojedinci..

    Gledajući i proučavajući knjigu Otkrivenja vidim kako su JS došli do nekih zaključaka, više nego vaša sestrinska vjerska skupina, iako sam njima bila sklonija (npr. zbog sličnog načina prehrane, a tako se ne prosuđuje, to su trivijalne stvari). Priznajem vam to, sad da li je točno, ne znam.

    Zaista živimo u posljednjim vremenima i u doba velike zbrke i konfuzije, Isus nam je isto tako rekao čuvajte se vukova u ovčjem runu... svugdje ima svega. Trebamo se pouzdati u Boga, a ne čovjeka.

    ---

    Što se tiče ove teme -- za mene je Spasitelj umro na križu. Po Isusu Kristu je sve stvoreno. On je slika Boga nevidljivoga, Prvorođenac svega stvorenoga. Jer po njemu je sve stvoreno, na nebu i na zemlji, vidljivo i nevidljivo, bilo prijestolja, bilo gospodstva, bilo vladari, bilo vlasti - sve je po njemu i za njega stvoreno. Kološanima 1,15-16

    Moje mišljenje, a ne Božje, jest da čim vjerujete u jedinorođenog Sina Božjeg da je sve dobro i da su JS djeca Božja kao mnogi drugi koji ljube Boga.

    Tako da ne planiram više pisati, ne vidim smisao da se ponavljamo. Želim vam svako dobro i Bog mira neka bude s vama Filipljanima 4,9b

    Lijep pozdrav!

  • Budući da je ovo kršćanski forum jedan prigodan citat iz knjižice za proučavanje vezano uz ovu temu:

    Ljudski um ne može u potpunosti shvatiti otajstvo Trojstva. Onaj tko je pokušao potpuno razumjeti tajnu, izgubit će razum; ali tko bi zanijekao Trojstvo mogao bi izgubiti svoju dušu. A Handbook of Christian Truth (Westwood, NJ: F. H. Revell), 1953., str. 51-52

    TO nije iz Biblije - a time - NIJE OD BOGA !!!

    istina je ova - TKO VJERUJE U TTT - IZGUBIJA JE SVOJE SPASENJE !!!
    .

    GDJE U istinitoj
    Božjoj Očevoj JAHVINOJ Riječi – BIBLIJI,
    PIŠE – koji stih;

    ---------------------

    1.

    Da je Božji SIN Yehoshua Pomazanik za sebe rekao da je On Bog?

    Gdje je Yehoshua rekao – Ja sam Bog! - ?

    2.

    Da je Sveti Duh za sebe rekao da je On Bog?

    Gdje je SD rekao – Ja sam Bog! - ?

    3.

    Da je Božji SIN Yehoshua Pomazanik za sebe rekao da je On sve stvorio?

    Gdje je Yehoshua rekao – Ja sam stvorio…….! Ja sam Stvoritelj! - ?

    4.

    Da je Sveti Duh za sebe rekao da je On sve stvorio?

    Gdje je SD rekao – Ja sam stvorio…….! Ja sam Stvoritelj! - ?

    5.

    Da je Božji SIN Yehoshua Pomazanik za sebe rekao da se ljudi

    trebaju Njemu klanjati kao Bogu?

    6.

    Da je Sveti Duh za sebe rekao da se ljudi

    trebaju Njemu klanjati kao Bogu?

    7.

    Da je Božji SIN Yehoshua Pomazanik za sebe rekao da je On Alfa i Omega?

    Gdje je Yehoshua rekao – Ja sam A&0! - ?

    8.

    Da je Sveti Duh za sebe rekao da je On Alfa i Omega?

    Gdje je SD rekao – Ja sam A&0! - ?

    9.

    Trojstvo, 3 Božanske Osobe, Trojedini Bog, Trojednaki,

    BogoČovjek, Bog u tijelu, Bog se rodio, BogoRodica...?

    10.

    Bog Otac Bog SIN Bog SD?

    11.

    Da za spasenje treba vjerovati da je SIN Yehoshua Pomazanik = Bog?

    12.

    Da za spasenje treba vjerovati da je SD Bog?

    13.

    Da za spasenje treba vjerovati u TTT?

    -------------

    Da li imaš jasne nedvosmislene stihove za gornje???

    Jer to gornje je temelj tvoje vjere!!!

    Ako ti je to temelj – onda imaš u Bibliji masu takovih stihova.


    ALI – ako nema takovih stihova - a NEMA IH –

    onda tvoj nauk nije Biblijski.

    Onda ti imaš dogmatski nauk – NE-Biblijski.

    A pošto NIJE Božji Očev JAHVIN,
    onda je od Oca Laži!

    Biblija jasno kaže na mnogo mjesta -
    NE DODAJI NE ODUZIMAJ NE PREKO NAPISANOGA!!!
    ---------

  • Kološanima 1,15-16

    .

    KOLOŠANI 1:15-16

    ===============

    on (SIN YEHOSHUA POMAZANIK)

    je slika ( NE I BOG)

    Boga ( OCA YHVH)

    nevidljivoga, (SINA VIDJELI )

    prvorođenac svakog stvorenja. (BOG SE NE RAĐA)

    ta u njemu je sve stvoreno na nebesima i na zemlji,

    vidljivo i nevidljivo, bilo prijestolja, bilo gospodstva,

    bilo vrhovništva, bilo vlasti -

    sve je PO njemu ( PO MJERI SINA JE BOG OTAC YHVH SVE STVORIO)

    i

    ZA NJEGA STVORENO: (ZA SINA YEHOSHUU JE STVORENO)

    ,,,,,,,,,,,,,,,,
    TOČNIJE PREVEDNO – PO !!! – a NE – PREKO !!!
    Provjeri Grčki!
    ................

    zanima me kako objašnjavaš zadnje riječi stiha -

    ZA NJEGA STVORENO –

    …………

    znači - ZA sina je sve stvoreno.

    ako je sin - po tebi - stvoritelj - kako je onda –

    ZA NJEGA stvoreno?????????

    ------------

    TKO je to za njega stvorio?

    ……………

    pa sasvim je jasno ako se pročita biblija da je JEDINI STVORITELJ svega,

    JEDINI BOG OTAC YHVH.

    BOG OTAC YHVH, sve je stvorio – ne njegov SIN G Yehoshua,
    jer SIN NIJE i NEĆE NIKAD biti Bog,
    jer je Bog SAMO JEDAN – Otac YHVH.
    ------------

  • Biblija je ljudima data zato da ju proučavamo, i to svaki dan, tako da razmišljamo o tome, tko je lijen neke stvari sada naučiti ili shvatiti, morati će to u budućnosti u vječnom životu naučiti, jer bajke i laži ne mogu u vječnost, pa tako ni ljudi koji još u to vjeruju, samo kažem.


  • CRO Proverbs 28:26 Bezuman je tko se uzda u svoje srce, a spasava se tko živi mudro.

    CRO Jeremiah 17:9 Podmuklije od svega je srce. Jedva popravljivo, tko da ga pronikne? (Jer. 17:9 CRO)

    CRO Isaiah 44:18 Ne znaju oni i ne razumiju: zaslijepljene su im oči pa ne vide, i srce, pa ne shvaćaju. (Isa. 44:18 CRO)

    CRO Matthew 13:15 Jer usalilo se srce naroda ovoga: uši začepiše, oči zatvoriše da očima ne vide, ušima ne čuju, srcem ne razumiju te se ne obrate pa ih izliječim. (Matt. 13:15 CRO)

    Ne padaj na emocije,budi racionalna,raymisljaj mozgom koji ti je Bog dao,proveravaj ,trazi dokaze a ne laskanje neznalica sa autoritetom.


  • CRO Proverbs 28:26 Bezuman je tko se uzda u svoje srce, a spasava se tko živi mudro.

    CRO Jeremiah 17:9 Podmuklije od svega je srce. Jedva popravljivo, tko da ga pronikne? (Jer. 17:9 CRO)

    CRO Isaiah 44:18 Ne znaju oni i ne razumiju: zaslijepljene su im oči pa ne vide, i srce, pa ne shvaćaju. (Isa. 44:18 CRO)

    CRO Matthew 13:15 Jer usalilo se srce naroda ovoga: uši začepiše, oči zatvoriše da očima ne vide, ušima ne čuju, srcem ne razumiju te se ne obrate pa ih izliječim. (Matt. 13:15 CRO)

    Ne padaj na emocije,budi racionalna,raymisljaj mozgom koji ti je Bog dao,proveravaj ,trazi dokaze a ne laskanje neznalica sa autoritetom.

    U pravu si, zašto onda ti vjeruješ u autoritete svoje crkve, koji isto pričaju bajke o Bibliji, jel?

  • 'U početku bijaše Riječ i Riječ bijaše kod Boga i Riječ bijaše Bog'' (Ivan 1:1)

    Tajne su stvari u Gospoda, Boga našega. Objavljene stvari za nas su i djecu našu dovijeka, da izvršujemo sve zapovijedi ovoga zakona. (Ponovljeni zakonik 29,29)

    Gdje nema viđenja, narod propada, a sretan je onaj tko se drži zakona.(Izreke 29:18)

    I ja čuh ali ne razumjeh; i rekoh: gospodaru moj, kakav će biti kraj tome?A on reče: idi Danilo, jer su zatvorene i zapečaćene ove riječi do pošljednjega vremena.Mnogi će se očistiti, ubijeliti i okušati; a bezbožnici će raditi bezbožno, niti će koji bezbožnik razumjeti, ali će razumni razumjeti. (Danilo 12, 8-10)

  • Jedino što mi znamo jest da postoji Otac, Sin i Sveti Duh koji proizlazi od Oca i koji Otac daje svome Sinu, a Sin svojim vjernim ljudima kojima je ovaj svijet privremeni dom, koje je Bog pozvao da budu stranci i hodočasnici. Kristovi vjerni danas žive u svijetu “pod vlašću Zloga” (1. Ivanova 5:19). Ali oni su duhovno građani Božjeg Kraljevstva i oni su hodočasnici na putu prema tom Kraljevstvu. Vjerom prihvaćamo da ne možemo sve spoznati ovdje i sada.

    Ali bojim se da se, kao što je zmija zavela Evu lukavošću svojom, tako i vaši umovi ne pokvare od jednostavnosti koja je u Kristu.2. Korinćanima 11,3

    Božji blagoslov!

  • Jedino što mi znamo jest da postoji Otac, Sin i Sveti Duh koji proizlazi od Oca i koji Otac daje svome Sinu, a Sin svojim vjernim ljudima kojima je ovaj svijet privremeni dom, koje je Bog pozvao da budu stranci i hodočasnici. Kristovi vjerni danas žive u svijetu “pod vlašću Zloga” (1. Ivanova 5:19). Ali oni su duhovno građani Božjeg Kraljevstva i oni su hodočasnici na putu prema tom Kraljevstvu. Vjerom prihvaćamo da ne možemo sve spoznati ovdje i sada.

    Ali bojim se da se, kao što je zmija zavela Evu lukavošću svojom, tako i vaši umovi ne pokvare od jednostavnosti koja je u Kristu.2. Korinćanima 11,3

    Božji blagoslov!

    U pravu si, jedino što ljudi znaju jeste to da postoji Otac, Sin i Duh Sveti, a što su točno to nitko od ljudi ne zna, zašto su onda izmislili bajku o tri jednake vječne osobe i to 300 godina poslije Krista, meni a ni mnogim drugima nije jasno, ozbiljno!

  • U pravu si, jedino što ljudi znaju jeste to da postoji Otac, Sin i Duh Sveti, a što su točno to nitko od ljudi ne zna, zašto su onda izmislili bajku o tri jednake vječne osobe i to 300 godina poslije Krista, meni a ni mnogim drugima nije jasno, ozbiljno!

    Zaista ne mogu ti potvrditi da li su tako nešto izmislili budući vrag stalno krivotvori i kopira pravog Boga.

    Zaslijepivši umove ljudi za pravo Božje evanđelje , Sotona se postavio kao krivotvorina Boga Stvoritelja. Kao knez vlasti u zraku, on prenosi svoje zle, buntovne stavove cijelom čovječanstvu, pisano je da cijeli svijet živi pod njegovom vlašću ( Efežanima 2:1-3 ; I. Ivanova 5:19 ; Otkrivenje 12:9 ).

    Jednostavnim riječima moglo bi se reći Bog je Trojstvo, Obitelj, zajednica ljubavi Oca, Sina i Duha Svetoga.

    Stvoritelj je umro na križu a ne stvorenje.

    Petar Isusov apostol i prijatelj kaže da su ubili Tvorca života, a naš Tvorac je jedan.

    Kad je Petar vidio da ima skupštinu, obratio se narodu: “Oh, Izraelci, zašto vas je ovo tako iznenadilo i zašto buljite u nas kao da ga je naša moć ili pobožnost natjerala da hoda? Bog Abrahamov, Izakov i Jakovljev, Bog naših predaka, proslavio je svoga Sina Isusa. Upravo Onoga koga je Pilat nazvao nevinim, vi ste odbacili. Odrekli ste se Svetoga, Pravednoga i tražili ubojicu umjesto njega. Tek što ste ubili Tvorca života, Bog ga je uskrisio iz mrtvih—a mi smo svjedoci. Vjera u Isusovo ime podigla je ovog čovjeka, čije stanje tako dobro poznajete, na noge – da, vjera i ništa osim vjere stavilo je ovog čovjeka iscijeljenog i zdravog pred vaše oči. Djela apostolska 3, 12-16

  • U pravu si, zašto onda ti vjeruješ u autoritete svoje crkve, koji isto pričaju bajke o Bibliji, jel?

    Kad naucis tablicu mnozenja ,onda ti ne trebaju ucitelji za mnozenje jer si naucio da mnozis koje god hoces brojeve,zar ne?

    Ali Bog je jedan,da je Isus jednak Bogu zvao bi se BRAT Bozji,a ne sin Bozji,a Sveti Duh je Bozja WiFi tehnika i tehnologija ,a ne osoba,inace zamisli da je osoba,pa onda Jehova Bog ne bi bio Isusov otac vec sveti duh ,jer Marija je zatrudnela od svetog Duha prema Mateju 1:18 18 A rođenje Isusa Hrista bilo je ovako: kad je Marija, mati Njegova, bila isprošena za Josifa, a još dok se nisu bili sastali, nađe se da je ona trudna od Duha Svetog. itd

    • Official Post

    Kad naucis tablicu mnozenja ,onda ti ne trebaju ucitelji za mnozenje jer si naucio da mnozis koje god hoces brojeve,zar ne?

    Dijete u 2. razredu osnovne skole nauci tablicu mnozenja i 4 osnovne matematicke operacije.

    Doktor matematickih znanosti, nakon zavrsene osnovne i srednje skole te jos 8-10 godina studija matematike zna mnogo vise matematickih operacija nego dijete iz 2. razreda osnovne skole. Kada bi tablica mnozenja bila vrhunac i kraj matematike, onda se ona ne bi niti poducavala vise nakon 2. razreda osnovne skole.

    Dijete u 2. razredu osnovne skole ne cita matematicke studije i strucne knjige, nego uci iz brosura, radnih biljeznica i djecjih bukvara najosnovnije pojmove.

    Tvoje razumijevanje duhovnosti je na razini djeteta iz 2. razreda osnovne skole. Dosao si u sektu, tamo su te naucili osnovne pojmove, dali su ti par sarenih slikovnica i djecjih bukvara s puno slika, a malo teksta i sada mislis da si popio pamet cijelog svijeta. Ti osnovni pojmovi koje su te naucili nisu losi. To je polaziste, ali postoji mnogo vise u matematici i u duhovnosti od tablice mnozenja.

  • Dijete u 2. razredu osnovne skole nauci tablicu mnozenja i 4 osnovne matematicke operacije.

    Doktor matematickih znanosti, nakon zavrsene osnovne i srednje skole te jos 8-10 godina studija matematike zna mnogo vise matematickih operacija nego dijete iz 2. razreda osnovne skole. Kada bi tablica mnozenja bila vrhunac i kraj matematike, onda se ona ne bi niti poducavala vise nakon 2. razreda osnovne skole.

    Dijete u 2. razredu osnovne skole ne cita matematicke studije i strucne knjige, nego uci iz brosura, radnih biljeznica i djecjih bukvara najosnovnije pojmove.

    Tvoje razumijevanje duhovnosti je na razini djeteta iz 2. razreda osnovne skole. Dosao si u sektu, tamo su te naucili osnovne pojmove, dali su ti par sarenih slikovnica i djecjih bukvara s puno slika, a malo teksta i sada mislis da si popio pamet cijelog svijeta. Ti osnovni pojmovi koje su te naucili nisu losi. To je polaziste, ali postoji mnogo vise u matematici i u duhovnosti od tablice mnozenja.

    Tema je trojstvo i troicari treba da dokazu kako Bog nije jedan vec trojedan,a matematika tu pomaze a+b+c=?

    Ja sam ti u proslom postu naveo jedan banalan primer ,a ti mi navedi kako razumes u tm kontelstu i sledece stihove iz Jovan 17:

    11 I više nisam na svetu, a oni su na svetu, a ja idem k Tebi. Oče Sveti! Sačuvaj ih u ime svoje, one koje si mi dao, da budu jedno kao i mi.

    21 Da svi jedno budu, kao Ti, Oče, što si u meni i ja u Tebi; da i oni u nama jedno budu, da i svet veruje da si me Ti poslao.

    22 I slavu koju si mi dao ja dadoh njima, da budu jedno kao mi što smo jedno.

    23 Ja u njima i Ti u meni: da budu sasvim ujedno, i da pozna svet da si me Ti poslao i da si imao ljubav k njima kao i k meni što si ljubav imao.
    Jel se u ovim stihovima govori o JEDINSTVU ili mnogobostvu?

    Razmisli dobro pa napisi odgovor,mnogo je tesko odgovoriti,zar ne?

  • Newly created posts will remain inaccessible for others until approved by a moderator.

    • :)
    • :(
    • ;)
    • :P
    • ^^
    • :D
    • ;(
    • X(
    • :*
    • :|
    • 8o
    • =O
    • <X
    • ||
    • :/
    • :S
    • X/
    • 8)
    • ?(
    • :huh:
    • :rolleyes:
    • :love:
    • 8|
    • :cursing:
    • :thumbdown:
    • :thumbup:
    • :sleeping:
    • :whistling:
    • :evil:
    • :saint:
    • <3
    • :!:
    • :?:
    The maximum number of attachments: 10
    Maximum file size: 2 MB
    Allowed extensions: bmp, gif, jpeg, jpg, pdf, png, txt, webp, zip
      You can sort the options with drag and drop to change their order. You can create up to 20 options.
      The results are invisible unless the poll ended or the user voted.

    Participate now!

    Nemaš korisnički račun. Registriraj se da bi bio član forumske zajednice.