Propovjednik 1, 9

  • Aha, sada mi je jasno zasto popovi u Hrvatskoj imaju besplatnu struju... a ja mislio da im drzava placa racune.

    Energija je svuda oko nas, samo što nam ne dopuštaju da je koristimo. Ja sam pronašao videozapis gdje je čovjek napravio automobil koji se pogonio pomoću vode. Ali taj videozapis je ubrzo bio uklonjen. A i sam Tesla je svašta uspio napraviti, ali su oteli sve njegove nacrte. I te nacrte su predali dedi od Donald Trumpa, koji je bio njihov igrač i navodno je Tesla imao nacrte za vremenski stroj. A i sam čovjek je energetsko biće.

    Pronađoh i videozapise i fotografije iz 1800ih godina sa električnim automobilima i svakakvim prijevoznim čudima.

  • Želim se osvrmuti na temu o holivudskim takozvanim zvijezdama koji/e su utjecale na sve nas kroz njihovu glazbu, filmove i mnoge stvari koje su postepeno postajale sve prihvaćenije u današnjim društvima.

    Mnogi od njih su promovirali transgenderizam.

    Možda će mnogima ovo biti teško prihvatiti, ali i ranije sam govorio da nam svima lažu od malih nogu. A mnogi roditelji su prezaposleni i nisu uvijek imali vremena da posvete vrijeme djeci zbog ovih ili onih razloga, te je mnoga mladost upijala sve što se prikazivalo na tell-a-vision-eru i tako oblikovala svijet oko sebe.

    Činjenica je da je veliki postotak tih holivudskih glumaca, pjevača/ica,i svakojakih tkzv. umjetnika prodalo svoju dušu za mnoga ovosvjetska blaga.

    E sad....

    Muškarci koji se predstavljaju svijetu kao žene su:

    -Sophia Vergara

    -Shakira

    -Jessica Alba

    -Megan Fox

    -Celine Dion

    -Courtney Cox

    -Demi Moore

    -Salma Hayek

    -Miley Cyrus

    -Ariana Grande

    -Taylor Swift

    -Beyonce Knowless (Boy-once)

    -Michelle Obama

    .....lista se nastavlja tko zna dokle

    +

    mnoge "žene" američkih predsjednika su isto muškarci. To vjerojatno moraju napraviti jer oni služe sotoni.

    Mnoga djeca koja su odgajana u holivudskim "obiteljima" su od malih nogu odgajana kao osobe suprotnog spola. Gdje su im davani hormoni da bi poprimili mnoge karakteristike suprotnog spola da bi laž bila što uvjerljivija, i od malih nogu su Disneyeve zvijezde odgajane na taj bolesni izopačeni način i djeca prate ispred televizora te bolesnike sa tako primamljivim pjesmama i tokom odrastanja vide istu zvijezdu uvijek uspješnu, iako je kontra Kristovim učenjima i zdravom razumu.

    Đavao je vrlo podal. Sve provjeravajte i čuvajte svoju djecu. I uvijek ih blagoslivljajte u Isusovo moćno ime.


    I kad mladić ode na koncert jedne takve osobe divi joj se, žudi za njom, a zapravo se toliko zbunjuje sam njegov duh u njemu, dok druga osoba želi postati poput izvođača iako promovira blud i golotinju i sve u suprotnosti Božjoj Riječi.


    Samo malo bolje otvorite oči. Tim ljudima je Gospodin Isus Krist tako potreban, jer su u lancima đavolskim.

    Gospodin Isus Krist je pobijedio i Njegova Krv može prekinuti sve lance i okove. Riječ Božija je oštrija od svakog dvosjeklog mača.


    Božji blagoslov svima vama u Ime Gospodina Isusa Krista.

    Edited 7 times, last by 3.14 (March 19, 2024 at 11:28 PM).

  • Tvrdnje iznesen u gornjem postu (osim sto nicim nisu dokazane) granice s ludilom i paranojom.

    Salma Hayek, inace zenica od metar i po' i odlicna glumica, da nije zena, nego musko. To trebas biti retardiran, bez imalo mozga da promislis svojom glavom pa da povjerujes u takvu glupost.

    To su gluposti i budalastine.

  • Tvrdnje iznesen u gornjem postu (osim sto nicim nisu dokazane) granice s ludilom i paranojom.

    Salma Hayek, inace zenica od metar i po' i odlicna glumica, da nije zena, nego musko. To trebas biti retardiran, bez imalo mozga da promislis svojom glavom pa da povjerujes u takvu glupost.

    To su gluposti i budalastine.

    Znam da je teško za povjerovati, ali u tom i je fora što sotona zavodi na sve moguće načine, a mi smo svi mudri, pametni i lijepi i nas nitko ne može prevariti.

    I Fazlija nije lijepo osuđivati i govoriti:

    " To trebas biti retardiran, bez imalo mozga da promislis svojom glavom pa da povjerujes u takvu glupost."

    Ti sodomisti će ti reći istinu, ali kroz "šalu", a pošto je većini ljudi smiješno kad im se servira laž lijepo upakovana sa ženskim atributima, tko će povjerovati?

    Pokušaj istražiti i vidi sam. Ja te ne mogu uvjeriti, mogu ti ukazati, a to sam i učinio.

    Božji blagoslov i Kristov mir ti želim.

  • Stvarno ne mogu razumjeti kako mozes vjerovati u ovakve gluposti?!

    Pokaze sliku neke crkve i tramvaj pored nje, kaze da je to gradjevina iz Tartarije?!

    Pokaze klasicnu zvjezdastu tvrdjavu, kakvih ima na stotine na svijetu (taj su oblik pocele dobivati nakon uvodjenja artiljerije u upotrebu) i kaze da se ne zna razlog zasto su Tartarijanci radili zvjezdaste utvrde?! Naravno, zna se i tko ih je i zasto gradio i nisu ih gradili nikakvi Tartarijanci!

    Pokazuje slike iz Amerike u 19. stoljecu i tvrdi da je to Tartarija?! Ovo moze biti samo jeftina zafrkancija. Neko trolanje.

    Nemoj mi reci da... ti stvarno vjerujes u te budalastine? Hajde, razumio bih jos da se zafrkavas i da trolas forum, ali... sve mimo toga bi bio pokazatelj krajnje intelektualne podkapacitiranosti.

    Na tom tragu, daj mi reci par opcih informacija o sebi:

    - koliko godina imas
    - koje si skole zavrsio do sada u zivotu
    - gdje radis, cime se bavis u zivotu
    - imas li obitelj, s kim zivis

  • Newly created posts will remain inaccessible for others until approved by a moderator.

    • :)
    • :(
    • ;)
    • :P
    • ^^
    • :D
    • ;(
    • X(
    • :*
    • :|
    • 8o
    • =O
    • <X
    • ||
    • :/
    • :S
    • X/
    • 8)
    • ?(
    • :huh:
    • :rolleyes:
    • :love:
    • 8|
    • :cursing:
    • :thumbdown:
    • :thumbup:
    • :sleeping:
    • :whistling:
    • :evil:
    • :saint:
    • <3
    • :!:
    • :?:
    The maximum number of attachments: 10
    Maximum file size: 2 MB
    Allowed extensions: bmp, gif, jpeg, jpg, pdf, png, txt, webp, zip
      You can sort the options with drag and drop to change their order. You can create up to 20 options.
      The results are invisible unless the poll ended or the user voted.

    Participate now!

    Nemaš korisnički račun. Registriraj se da bi bio član forumske zajednice.