Molitve za Forumaše

  • Nebeski Oče, Tebi pripada sva hvala, slava, sila čast i moć. Neka je Tvoje Sveto Ime proslavljeno po nebesima i zemlji. Slava Tvome Sinu Gospodinu Isusu Kristu i Duhu Svetom. Molim te Oče Nebeski da blagosloviš i dotakneš svaku osobu koja posjećuje ovaj forum, i molim te za Duha Svetoga da nas sve vodi u puninu spoznaje Tvoje Svete Riječi u Isusovo moćno Ime. Amen

  • Nebeski Oče, hvala Ti za svaki trenutak ovog proputovanja. Hvala Ti što nas neprestano dozivaš k sebi. Budi Ti proslavljen u našim životima i Tvoj Ljubljeni Jedinorođeni sin Gospodin Isus Krist i Duh Sveti.

    Oče molim te u ime Isusa Krista da blagosloviš svaku osobu koja će ovo čitati, i molim te za Duha Svetog da nas vodi i da nam pokaže svo trunje koje imamo u očima i molim te da nas očistiš svetom krvlju Gospodina Isusa Krista da rastemo u Tvojoj Ljubavi.

    Oče, Ti poznaješ naša srca, učini nas žednim Tebe Jedinoga Boga i Onoga koga si poslao Gospodina Isusa Krista.

    Hvsla Ti Oče. Želim te više u svom životu.

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Edited once, last by 3.14 (March 14, 2024 at 1:32 PM).

  • Nebeski Oče, hvala ti što nas ljubiš. Hvala ti što si poslao Svoga Jedinorođenog Sina Gospodina Isusa Krista. Oče, ti poznaješ naša srca, Ti si naš Stvoritelj, Tvoja veličina je iznad svake ljudske misli, Tvoja ljepota stvaralaštva potiče mnoga pitanja. Ponekad se izgubim u njima. Moje srce još uvijek liječiš od rana, ili se ja ne odvajam od njih. Samo tvoja Riječ liječi srca ranjena, Riječ kroz koju si stvarao Nebesa i Zemlju. Riječ je Tvoj Jedinorođeni Sin koji je pun milosti i Istine, štoviše On je sam Istina. Oče ja ti se želim zahvaliti za svaki trenutak ovog proputovanja, i molim te za Tvoga Duha Svetoga da nas sve vodi u puninu Istine. Posebno Te molim za sve koji Te nisu upoznali, da ih Tvoja Riječ dotakne u Ime Isusa Krista.

    Ovaj Svijet je prevelik da bih ga sam spoznao. Jedino što znam je da si Ti Gospodine Isuse Kriste uvijek s nama, čak i kad mislim da si tako daleko. Ti si tako jednostavan i pun ljubavi, a ja bacam drvlje i kamenje na sve koji me povrijediše. A ti stojiš i tiho govoriš, pusti sve te rane i dođi meni. Ja sam krotka i ponizna srca, Govoriš svakog dana, a moja osuđivanja i rane ne dopuštaju da Te čujem i stalno se okrećem istima. Stoga Gospodine Isuse Kriste, budi ti proslavljen u mom životu, a rane ću dati Tebi, jer Ti si iscjelitelj i Vrtlar moje duše. Ti si Gospode Isuse Kriste sve za čime čezne duša moja, iako se tijelo opire, no Ti si pobijedio sve da i ja mogu biti pobjednik u Tebi.

    Oče molim te da blagosloviš svaku osobu, a posebno da dotakneš Fazliju u Isusovo moćno Ime.

    Edited once, last by 3.14 (March 15, 2024 at 2:20 PM).

  • Nebeski Oče Svemogući, hvala Ti na svemu i slava Ti zajedno sa Tvojim Sinom Gospodinom Isusom Kristom i Duhom Svetim. Molim te Oče da blagosloviš svakog čovjeka (muško i žensko) na ovom forumu, svakim duhovnim blagoslovom na nebesima u Kristu Isusu.

  • Ljubljena djeco Božja,

    bez obzira što se događa oko vas, u vama znajte da vas ništa neće odvojiti od ljubavi Božje. Apsolutno ništa i nitko.

    Nebeski Otac vas sve toliko ljubi!

    Iv 3:16 Jer Bog tako uzljubi svijet te dade Sina svojega jedinorođenoga da svaki koji vjeruje u njega ne propadne, nego ima život vječni.

    Svatko od nas ima drugačiji put. Svatko je nekakav. I svatko ima svoje razloge za ovo ili ono.

    Znajte da nikada niste sami, pogotovo onda kad se čini da je sve potpuno besmisleno, i da se cijeli svijet okrenio protiv vas, baš tada ćete iz dubine svoga bića zazvati Gospodara nad svim Gospodarima Isusa Krista i On će ispuniti cijela vaša bića i shvatit ćete da nikada niste sami i da vas On nikada nije napustio. On želi da se družite s njim, a svijet će uvijek pričati priče.

    Isus Krist te ljubi!

  • Gospodin Isus Krist te i danas zove da se osloniš na Njega.

    Sve što ti trpiš, On je već pretrpio i kaže ti da dođeš k Njemu, jer je blaga i ponizna srca. On će Te odmoriti. On je uvijek isti, kuca na tvoja vrata i čeka da mu otvoriš.

    Ne boj se, samo hrabro!

    Edited once, last by 3.14 (March 18, 2024 at 11:07 PM).

  • Neka je blagoslovljen Nebeski Otac i Njegov Jedinorođeni Sin Gospodin Isus Krist i Duh Sveti.

    Čitajući svjedočanstva brata pod nickom "Laodikeja" vidim kako je Gospodin Isus Krist jednostavan i da Ga svatko može pronaći tko Ga traži.

    Gospodin Isus Krist je toliko divan da Ga se ne može staviti u jednu, dvije ili više knjiga.

    Gospodin Isus Krist te i danas poziva da Ga potražiš, samo se nemoj bojati. On poznaje svaki otkucaj tvoga srca, svaku riječ koju si ikada izgovorio i zašto si ju izgovorio. On te neće osuđivati, ali će ti pokazati bolji put. On je taj put. Put Istine i pravednosti.

    Tko može znati tvoj put osim Tvorca Života.

    Jedno je sigurno, a to je da tko traži nalazi kao što je Učitelj i Gospodin Isus Krist poučavao.

    Stoji na vratima tvoga srca i kuca. Otvori mu vrata i večeraj s Njime.

    Hvala Ti Gospode Bože na svakoj osobi koja te traži, i molim te za Duha Svetoga da nas poučava Tvojoj Riječi u Ime Gospodina Isusa Krista.

    Aman

  • Gospodin Isus Krist uskoro dolazi.

    Želim vam reći da je svatko od nas grešnik, i da nema nijednog koji nije zgriješio.

    Molim vas da se pokajete za svoje grijehe i prihvatite Gospodina Isusa Krista kao svog osobnog spasitelja. I oprostitesvima, jer može se dogoditi da bude kasno, a to nitko ne želi.

    Gospodin Isus Krist je dao svoj život za svakog čovjeka, i svatko mu može prići tko se pokaje za svoje grijehe i zatraži oprost. Božja milost zadržava sve ono što će se pustiti na Zemlju. Dok ima vremena, pokajte se i približite se Bogu i On će se približiti vama.

    Neka vas Nebeski Otac blagoslovi svakim duhovnim blagoslovom na nebesima u Kristu Isusu i Duh Sveti neka vas vodi.

  • Hvala Ti i Slava Ti Oče Svemogući, Hvala Ti i slava Ti Gospodine Isuse Kriste i Duše Sveti.

    Gospode Bože budi zauvijek blagoslovljen i slavljen u mom životu i u svima onima koji te traže.

    Dođi Gospodine Isuse Kriste, dođi brzo.

    Edited once, last by 3.14 (March 28, 2024 at 1:54 PM).

  • 1To Isus doreče, a onda podiže oči k nebu i progovori:


    »Oče, došao je čas:

    proslavi Sina svoga

    da Sin proslavi tebe

    2i da vlašću

    koju si mu dao nad svakim tijelom

    dade život vječni svima koje si mu dao.

    3A ovo je život vječni:

    da upoznaju tebe,

    jedinoga istinskog Boga,

    i koga si poslao – Isusa Krista.

    4Ja tebe proslavih na zemlji

    dovršivši djelo

    koje si mi dao izvršiti.

    5A sada ti, Oče, proslavi mene kod sebe

    onom slavom koju imadoh kod tebe

    prije negoli je svijeta bilo.

    6Objavio sam ime tvoje ljudima

    koje si mi dao od svijeta.

    Tvoji bijahu, a ti ih meni dade

    i riječ su tvoju sačuvali.

    7Sad upoznaše

    da je od tebe sve što si mi dao

    8jer riječi koje si mi dao

    njima predadoh

    i oni ih primiše

    i uistinu spoznaše da sam od tebe izišao

    te povjerovaše da si me ti poslao.

    9Ja za njih molim;

    ne molim za svijet,

    nego za one koje si mi dao

    jer su tvoji.

    10I sve moje tvoje je,

    i tvoje moje,

    i ja se proslavih u njima.

    11Ja više nisam u svijetu,

    no oni su u svijetu,

    a ja idem k tebi.

    Oče sveti,

    sačuvaj ih u svom imenu

    koje si mi dao:

    da budu jedno kao i mi.

    12Dok sam ja bio s njima,

    ja sam ih čuvao u tvom imenu,

    njih koje si mi dao;

    i štitio ih te nijedan od njih ne propade

    osim sina propasti,

    da se Pismo ispuni.

    13A sada k tebi idem

    i ovo govorim u svijetu

    da imaju puninu moje radosti u sebi.

    14Ja sam im predao tvoju riječ,

    a svijet ih zamrzi

    jer nisu od svijeta

    kao što ni ja nisam od svijeta.

    15Ne molim te da ih uzmeš sa svijeta,

    nego da ih očuvaš od Zloga.

    16Oni nisu od svijeta

    kao što ni ja nisam od svijeta.

    17Posveti ih u istini:

    tvoja je riječ istina.

    18Kao što ti mene posla u svijet

    tako i ja poslah njih u svijet.

    19I za njih posvećujem samog sebe

    da i oni budu posvećeni u istini.

    20Ne molim samo za ove

    nego i za one

    koji će na njihovu riječ vjerovati u mene:

    21da svi budu jedno

    kao što ti, Oče, u meni

    i ja u tebi,

    neka i oni u nama budu

    da svijet uzvjeruje da si me ti poslao.

    22I slavu koju si ti dao meni

    ja dadoh njima:

    da budu jedno

    kao što smo mi jedno –

    23ja u njima i ti u meni,

    da tako budu savršeno jedno

    da svijet upozna da si me ti poslao

    i ljubio njih kao što si mene ljubio.

    24Oče,

    hoću da i oni koje si mi dao

    budu gdje sam ja,

    da i oni budu sa mnom:

    da gledaju moju slavu,

    slavu koju si mi dao

    jer si me ljubio

    prije postanka svijeta.

    25Oče pravedni,

    svijet te nije upoznao,

    ja te upoznah;

    a i ovi upoznaše

    da si me ti poslao.

    26I njima sam očitovao tvoje ime,

    i još ću očitovati,

    da ljubav kojom si ti mene ljubio

    bude u njima –

    i ja u njima.«


    Braćo i sestre, moja molitva za vas je da Riječi Gospodina Isusa Krista ostanu u vama. Rastite u Božjoj Riječi, i molite jedni za druge. Gospodin Isus Krist uskoro dolazi. Pokajte se za svoje grijehe, nemojte osuđivati čovjeka već grijeh. Gospodin Isus Krist želi da se svako tijelo spasi. Otvori Božju Riječ i dopusti da ti govori. Riječ je živa, i ukoliko otvoriš vrata svoga srca, upoznat ćeš Riječ. Ona će te voditi na zelene poljane i dat će ti odmor. Rijeke žive vode poteći će i strujit će u tebi i voditi te u život vječni.

    Ne boj se! Samo hrabro!

  • Vjerujem da svatko od nas prolazi u životu kroz raznorazne kušnje. Bez obzira na sve, stavi Nebeskog Oca i Krista Isusa u fokus životnih koraka i u vjeri hodite.

    Volio bih kad bi svi kao braća živjeli u ljubavi i životnoj radosti poput malene djece koja su uvijek sigurna u svoje roditelje.

    Milum vas molite se jedni za druge i nemojte osuđivati. Nitko od nas ne zna sve. Upijajte Božju Riječ i nemojte ju prilagođavati sebi nego se sami poučavajte u Riječi. Riječ će vas sama poučavati.

    Hvala vam.

    Neka vas sve blagoslovi Nebeski Otac u Isusovo moćno ime i Sveti Duh neka vas vodi.

  • ovo možda nije tema i vrlo vjerojatno će biti izrugana od nevjernika ali nema veze ipak ću napisati... trebali bi se ljudi koji su vjernici skupljati i pustiti sada rasprave i gluposti i moliti se da Bog intervenira i da spriječi nekako ove ratove koji se događaju oko nas da omekša srca vladarima koji dirigiraju sve te stvari, da im dadne srce mesno da umiri njihov bijes... treba moliti za obje strane... treba se ostaviti nacionalizma, patriotizma i svojih mišljenja koja mogu biti samo mišljenja i svako ih ima. Iskreno se nadam da to vjernici rade sada... svugdje ginu nevini treba se moliti da Bog zaštiti nevine... ako nemate mogućnosti pomoći bilo financijski ili slično a ako ste pobožna osoba molite se, bez obzira na vrijeđanja i ruganja... ne treba se obazirati na to -- sluga nije veći od Gospodara, Isusa savršenog Spasitelja i Božjeg sina svjetina je razapela bez razloga osudila.

    „Mnogo može žarka molitva pravednikova.“ (Jk 5, 16b)

    „Tako i Duh potpomaže našu nemoć. Doista ne znamo što da molimo kako valja, ali se sam Duh za nas zauzima neizrecivim uzdasima.“ (Rim 8, 26)

    „Jer gdje su dvojica ili trojica sabrana u moje ime, tu sam i ja među njima.“ (Mt 18, 20)

  • Također mi smo djeca istog Boga, Židovi su izvorno, a muslimani vjerojatno preko Jišmaela njegov otac je isto Abraham. Dok smo mi kršćani prihvatili dar spasenja njegova jedinorodnog Sina Isusa Krista... Tako mi smo djeca istog Boga izvorno... Mislim možda griješim ali tako ja gledam


    Rimljanima 4,12 I da bi bio otac obrezanja ne samo onima koji su od obrezanja, nego i onima koji hode po stopama vjere koja bješe u neobrezanju oca našega Avraama.

  • Sotona se boji kad se molimo — U molitvi postoji velika moć. Naš veliki protivnik stalno nastoji uznemirenu dušu držati podalje od Boga. Sotona se više boji poziva nebu od strane najskromnijeg sveca nego dekreta vlada ili mandata kraljeva.—( U nebeskim mjestima, EGW)

  • Poticaj na ustrajnost

    13Mi pak moramo uvijek zahvaljivati Bogu za vas, braćo od Gospodina ljubljena, što vas je od početka odabrao za spasenje, posvećenjem u Duhu i vjerom u istinu. 14Da, na to vas pozva po našem evanđelju – na posjedovanje slave Gospodina našega Isusa Krista. 15Stoga, braćo, čvrsto stojte i držite se predaja u kojima ste poučeni bilo našom riječju bilo pismom. 16A sâm Gospodin naš Isus Krist i Bog, Otac naš, koji nas uzljubi i koji nam po milosti dade trajno ohrabrenje i dobru nadu, 17neka ohrabri vaša srca i neka ih učvrsti u svakom dobru djelu i riječi!

    (2Sol 2, 13-17)

  • Žrtve Bogu su duh slomljen; srce slomljeno i skrušeno, o Bože, ti nećeš prezreti. Psalam 51,17

    “Za Boga, najelokventnija molitva je tiha, ozbiljna, srdačna molba koja dolazi iz slomljenog i skrušenog srca.” 18LtMs, Ms 49, 1903, par. 4

    ---

    dok moja slava bude prolazila, stavit ću te u pukotinu stijene i pokrivati te rukom dok prolazim. Izlazak 33,22

    „Moramo neprestano imati na umu ovu činjenicu: da se Isusova ruka proteže nad svakim njegovim iskrenim sljedbenikom, i svaki udarac koji je usmjeren prema vama da vas ozlijedi, ranjava Isusovu ruku koja vas pokriva.“ {RH 29. ožujka 1887., par. 7}

  • U svakoj prilici nelagode, trebali bismo se povući na molitvu, da bismo mogli dati mjesta milosti i svjetlu Božjem i zatim oblikovati svoje odluke, a da nas ne boli kakav bi uspjeh mogli imati. U najvećim kušnjama dovoljan je jedan pogled na Krista i jedva izgovoriti njegovo ime da bi se nadvladao Zlikovac, pa to činiti s pouzdanjem i smirenošću duha. – John Wesley “Djela velečasnog Johna Wesleya, A. M.”, str.526

  • Djeca Božja po Duhu

    14Svi koje vodi Duh Božji sinovi su Božji. 15Ta ne primiste duh robovanja da se opet bojite, nego primiste Duha posinstva u kojem kličemo: »Abba! Oče!« 16Sam Duh susvjedok je s našim duhom da smo djeca Božja; 17ako pak djeca, onda i baštinici, baštinici Božji, a subaštinici Kristovi, kada doista s njime zajedno trpimo, da se zajedno s njime i proslavimo.

    Rimljanima 8, 13-17

  • Newly created posts will remain inaccessible for others until approved by a moderator.

    • :)
    • :(
    • ;)
    • :P
    • ^^
    • :D
    • ;(
    • X(
    • :*
    • :|
    • 8o
    • =O
    • <X
    • ||
    • :/
    • :S
    • X/
    • 8)
    • ?(
    • :huh:
    • :rolleyes:
    • :love:
    • 8|
    • :cursing:
    • :thumbdown:
    • :thumbup:
    • :sleeping:
    • :whistling:
    • :evil:
    • :saint:
    • <3
    • :!:
    • :?:
    The maximum number of attachments: 10
    Maximum file size: 2 MB
    Allowed extensions: bmp, gif, jpeg, jpg, pdf, png, txt, webp, zip
      You can sort the options with drag and drop to change their order. You can create up to 20 options.
      The results are invisible unless the poll ended or the user voted.

    Participate now!

    Nemaš korisnički račun. Registriraj se da bi bio član forumske zajednice.