Kreacionizam & Evolucionizam

  • JAHVE.

    Piše u Bibliji da je Bogu jedan dan kao tisuću godina i tisuću godina kao jedan dan, kada se to izračuna, dobija se jedan dan kao bilijun godina, eto.

    Kako si došao do zaključka da jedan Božji dan iznosi toliko, kada stih koristi figurativni jezik kako bi oslikao izvanvremenost i neograničenost, a ne da nudi matematičku formulu?

  • Ja nisam nigdje pročitao u Božjoj riječi da kaže:

    I stvori "Bog" majmuna i reče mu: " gle, ti si majmun, i s vremenom ćeš postati čovjek.


    Ljudi, nemojte vjerovati lažima. Svemogući te toliko ljubi i imaš mnogo primjera u Bibliji gdje je zapisano kako je predivno čovjek stvoren.

    Ne postoji niti jedan primjer evolucije.


    Tražite najprije Kraljevstvo Nebesko, a sve drugo će vam se nadodati. Svemogući Nebeski Otac nije religija, znanost je religija. Mnogo je danas znanstvenika i svi nešto znaju i u tom znanju negiraju Svemogućeg Stvoritelja i Njegovu kreaciju. Ne možeš vjerovati u Svemogućeg i Njegovu Riječ i onda ju pobiti sa znanstvenim otkrićima ljudi sa papirima dr. sci ...i sl. Upitajte maleno dijete, jer Svemogući kaže u Svojoj Riječi da si je hvalu pribavio iz usta dojenčadi. Čovjek previše komplicira i glumi da sve zna.

    Piše u Mudrim Izrekama: "tko umnaža znanje, umnaža muku"

    Stvoritelj je jednostavan. I Njegova Riječ je vječna.


    A tko želi vjerovati u majmunologiju, neka mu/joj.

    Gospodin Isus Krist je rekao da je On Aleph Tau (Alpha i Omega)

    Bog te neće suditi ako nisi poznavao grčki, hebrejski, ovaj ili onaj jezik. Previše mudrolija, a Svemogući nebrojeno mnogo puta kaže milosrđe mu je milo, a ne žrtva. Ali će te suditi za svaku tvoju riječ ukoliko se ne preispitaš i shvatiš da si najobičniji grešnik i da se pokaješ i zatražiš oprost.


    Gospodin Isus Krist:

    - Ja sam Dobri Pastir

    - Ja sam Vrata

    -Ja sam Put, Istina i Život

    - Ja sam Svijetlo Istinsko

    -Ja sam Alpha i Omega

    -Ja sam Prvi i Posljednji

    -Ja sam Istinski Trs


    A što se tiče majmuna, pustite ih da budu majmuni.

    Edited once, last by 3.14 (March 6, 2024 at 11:38 PM).

  • Kako si došao do zaključka da jedan Božji dan iznosi toliko, kada stih koristi figurativni jezik kako bi oslikao izvanvremenost i neograničenost, a ne da nudi matematičku formulu?

    Nije to slučajno, moglo je biti napisano recimo jedan dan kao milijun godina, ili bilo što drugo, ali onda bi dobili ne bilijune nego mnogo više godina, dakle ne piše bez veze ta formula, dapače.

  • Newly created posts will remain inaccessible for others until approved by a moderator.

    • :)
    • :(
    • ;)
    • :P
    • ^^
    • :D
    • ;(
    • X(
    • :*
    • :|
    • 8o
    • =O
    • <X
    • ||
    • :/
    • :S
    • X/
    • 8)
    • ?(
    • :huh:
    • :rolleyes:
    • :love:
    • 8|
    • :cursing:
    • :thumbdown:
    • :thumbup:
    • :sleeping:
    • :whistling:
    • :evil:
    • :saint:
    • <3
    • :!:
    • :?:
    The maximum number of attachments: 10
    Maximum file size: 2 MB
    Allowed extensions: bmp, gif, jpeg, jpg, pdf, png, txt, webp, zip
      You can sort the options with drag and drop to change their order. You can create up to 20 options.
      The results are invisible unless the poll ended or the user voted.

    Participate now!

    Nemaš korisnički račun. Registriraj se da bi bio član forumske zajednice.