• "Jedino ovaj nauk što ima o zmijcu govori da je zastranio"

    Post 3:15 I neprijateljstvo zamećem između tebe i žene, i između tvojega sjemena i njezina sjemena: on će ti potirati glavu, a ti ćeš mu potirati petu.«

    Koje je to sjeme od zmijanera? Ja vam pokazujem dokaze, a ti pišeš "zastranio". Bog ne prebiva u rukotvorenim zgradama.

    Edited once, last by 3.14 (March 11, 2024 at 11:12 PM).

  • NEW WORLD ORDER: The Vatican, Nazi Germany, NIV
    The NWO connection.
    www.bitchute.com


    Wake up! Gospodin Isus Krist uskoro dolazi.

    Dobro slušajte i uvidite da vam ista lica stalno lažu i pozivaju na novi svjetski poredak.

    Znam da vam je teško to sbe prihvatiti, jer ste vjerovatno odgajani u toj religiji.

    Čitajte evanđelje I uspiredite, istražite prije nego osudite. Ja vam ukazujem na to da vas lažu i da Gospodin Isus Krist uskoro dolazi.

  • +!

    Molim svakog da u miru pogleda videozapise počevši od prvog.

    Ne želim trošiti vrijeme i riječi na analiziranje rukovanja rimskog biskupa, kojem često 'katolici' ljube prsten.
    Čak i da je neki rimski biskup tajno u 'masoneriji' protivno crkvenoj zabrani, 'Katekizam katoličke Crkve' je isti.

    Zašto katolici,... kad se idu prekrižit',

    naprave "križ" naopačke?

    Prvo su 'kršćani' palcem (jedan Bog) pravili znak Križa na čelu.
    Zatim s dva prsta (dvije naravi - božanska i ljudska) se pravio znak Križa na čelo, prsa (srce) i oba ramena.
    Zatim s tri prsta (OtacSinDuhSveti), a tako čine 'katolici' istočnog obreda.
    Kod 'katolika' zapadnog obreda se znak Križa pravi sa svih pet prstiju (pet rana Kristovih).


    Nije poanta, da oblik tog znaka bude simetričan (jeruzalemski križ) ili izduženog donjeg dijela.

    Inače, prije čitanja sv. Evanđelja na sv. Euharistiji pravi se znak Križa na čelu (misli), na usnama (riječi) i na prsima u visini srca (djela).

  • +!

    Istražite i vidite. Zamoli Duha Svetoga da ti pokaže, kad već ne vjeruješ svojim očima.

    Netko možda vidi 'mrtvu ovcu', ali ja je ne vidim.

    Evo ga Jezuitski general gdje govori o svojoj misiji.

    I ja vjerujem, da i ova posljednja pandemija nije bila slučajna, te da nije dobro 'držati ljestve lopovima'.

    Evo ga još jedan svećenik Dagona.

    Nije mi jasno, jesu li svi 'katolički' svećenici 'pogani' ili samo neki.

    Dobro slušajte i uvidite da vam ista lica stalno lažu i pozivaju na novi svjetski poredak.

    Očito je, da ne poznaješ ne samo povijest, nego ni rad 'katoličkog' klera za vrijeme nacizma, a možda je i ne želiš poznavati.
    Nisi jedini.
    Mnogi ne žele argumentirano komunicirati iz više razloga.

    'Papa i đavao': Papu Pija XII. zvali su 'Hitlerovim papom', a nacisti su ga pokušali i oteti
    Večernji list, u povodu stote obljetnice rađanja fašizma, a potom i ostalih totalitarističkih režima koji su odveli Europu do najsmrtonosnijeg rata u…
    www.vecernji.hr


    U dotičnom video-uratku je ubačena i slika Josepha Ratzingera s jednom podignutom rukom.
    Očito ga se htjelo prikazati kako pozdravlja nacističkim pozdravom.

         

    Originalna slika je ovakva: Joseph Ratzinger sa svojim bratom Georgom.


    Čak je ubačena i slika sa sprovoda ustaškog dužnosnika Marka Došena iz 1944. godine, kada je obred vodio nadbiskup Alojzije.

    Svatko se može slobodno 'hraniti' kako želi.
    Netko će kopati po izmetu, a netko će tražiti samo kvalitetnu hranu.

    Utopija, možeš li objasniti onu zmijsku halu pape Pavla VI?
    Zašto je izgrađena u obliku zmijske glave?

    Dvoranu je zgradio talijanski inženjer i arhitekt Pier Luigi Nervi sa svojom tvrtkom 1971., te je sudjelovao i njegov sin Vittorio.
    Ne znam, tko je bio glavni idejni začetnik ovakvog izgleda dvorane - arhitekt ili papa Pavao VI.

    Možda netko vidi 'izvanzemaljca'.

    No, neka bude 'zmijska glava', čak i sa zlom željom nekih pojedinaca za napakostiti.
    1. To ne znači, da je automatski Nauk Crkve protiv Krista i ljudi.
    2. Čak i da je 'zmijska glava', onda skulptura 'Uskrsnuća' u središtu znači, da ta 'zmija' nema zadnju riječ.

    Ne bojte se!

  • Newly created posts will remain inaccessible for others until approved by a moderator.

    • :)
    • :(
    • ;)
    • :P
    • ^^
    • :D
    • ;(
    • X(
    • :*
    • :|
    • 8o
    • =O
    • <X
    • ||
    • :/
    • :S
    • X/
    • 8)
    • ?(
    • :huh:
    • :rolleyes:
    • :love:
    • 8|
    • :cursing:
    • :thumbdown:
    • :thumbup:
    • :sleeping:
    • :whistling:
    • :evil:
    • :saint:
    • <3
    • :!:
    • :?:
    The maximum number of attachments: 10
    Maximum file size: 2 MB
    Allowed extensions: bmp, gif, jpeg, jpg, pdf, png, txt, webp, zip
      You can sort the options with drag and drop to change their order. You can create up to 20 options.
      The results are invisible unless the poll ended or the user voted.

    Participate now!

    Nemaš korisnički račun. Registriraj se da bi bio član forumske zajednice.