Mađioničari dokazuju da postoji svijet duhova

  • U ovom videu je razotkriveno da iza nekih mađioničarskih trikova stoje duhovi/demoni. I to ne govorimo mi, nego to govore ljudi koji izvode te trikove, poput toga da se predmeti pojave niotkuda, ili da nestanu pred očima drugih bez mogućnosti da ih se sakrije, ili čak teleportacija i druga slična djela za koja ne postoji prirodno objašnjenje. Isus jeste činio neka slična čuda poput pretvorbe vode u vino, ali Isus je pokazao da je on Bog koji je iznad toga time što je dizao mrtve u život, davao vid slijepima i sluh gluhima i liječio i svaku drugu bolest, a to je ono što demoni ne mogu jer nemaju vlast nad životom i smrću. Evo video:

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Sai Baba je zanimljiv primjer takvih trikova. Neki vjeruju da stvarno materijalizira predmete, što je teško prihvatiti, posebno kad se uzme u obzir kvaliteta tih predmeta. Očekivalo bi se da će materijalizirati nešto izvanredno, nešto predivno, umjesto običnih predmeta koje možemo pronaći na lokalnim tržnicama. Vjerojatnije je pretpostaviti da mu je sam predmet nadnaravno prebačen u ruku u nekom djeliću sekunde, nego da je on bilo što takvo zaista materijalizirao.

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.


  • Postoji i ta opcija. Također, važno je razmotriti da neki mađioničari imaju koristi od uvjerenja ljudi da surađuju s određenim okultnim silama, što im omogućuje dodatnu važnost i stvaranje misterioznog dojma.


    Moguće da imaju koristi, ali prije mislim da ni nesmiju od straha od duhova preuzet svu zaslugu na sebe. Na primjer slavni glazbenik Prince, on je u jednom intervjuu na TV-u rekao da je razmišljao da promijeni ime jer je mislio da imenom vrijeđa svojeg gospodara, Sotonu, jer Sotona je knez - princ ovoga svijeta. I mlad je umro tako da moguće da je njegov strah bio opravdan. To je slično tome što apostoli nisu smjeli preuzet Kristovu slavu na sebe, čuda su činili u ime Isusovo. A ovo su čuda u ime sila tame, odnosno u ime Boga ovoga svijeta, i zato vidimo sve te mađioničare kako na svojim plakatima otvoreno slave sile tame, ne kriju tko stoji iza toga jer prema mojem mišljenju niti ne smiju.

  • Naravno da mi kršćani dobro razumijemo ko stoji iza njihovih trikova. Sjećam se dobro kad je David Coperfield išao proći kroz kineski zid, za mene je to bilo veliko čudo, baš sam se pitao kako je moguće. Na nama je da ovaj video podijelimo s našim bližnjima da vide da se nije zezati sa okultnima stvarima. Mnogi su nominalni vjernici i za njih je magija nešto simpatično, tajnovito - a ne znaju da je to čisti spiritizam.

    Padanje je iskustvo. Borba je karakter. Ne predati se je život!

  • Naravno da mi kršćani dobro razumijemo ko stoji iza njihovih trikova. Sjećam se dobro kad je David Coperfield išao proći kroz kineski zid, za mene je to bilo veliko čudo, baš sam se pitao kako je moguće. Na nama je da ovaj video podijelimo s našim bližnjima da vide da se nije zezati sa okultnima stvarima. Mnogi su nominalni vjernici i za njih je magija nešto simpatično, tajnovito - a ne znaju da je to čisti spiritizam.

    Ima na YT, ne da mi se sada traziti, jedan dokumentarac koji ismijava ideju da iza madjionicarskih trikova stoje duhovi i pokazuje kako se izvodi svaki od tih trikova. Tako da je to sve praznovjerje.

  • Newly created posts will remain inaccessible for others until approved by a moderator.

    • :)
    • :(
    • ;)
    • :P
    • ^^
    • :D
    • ;(
    • X(
    • :*
    • :|
    • 8o
    • =O
    • <X
    • ||
    • :/
    • :S
    • X/
    • 8)
    • ?(
    • :huh:
    • :rolleyes:
    • :love:
    • 8|
    • :cursing:
    • :thumbdown:
    • :thumbup:
    • :sleeping:
    • :whistling:
    • :evil:
    • :saint:
    • <3
    • :!:
    • :?:
    The maximum number of attachments: 10
    Maximum file size: 2 MB
    Allowed extensions: bmp, gif, jpeg, jpg, pdf, png, txt, webp, zip
      You can sort the options with drag and drop to change their order. You can create up to 20 options.
      The results are invisible unless the poll ended or the user voted.

    Participate now!

    Nemaš korisnički račun. Registriraj se da bi bio član forumske zajednice.