to se desilo samo sa Adamom prvim covekom, a vec Eva nije tako stvorena, a kamoli ostali ljudi, koji su se radjali, ne iz zemlje, iz praha, vec iz zena oplodjenih
to sam samo ja Adam iz praha zemaljskog, e da bi tezio nebeskom, jer zasto bih inace tezio nebeskom carstvu? ne bih! tada tamo mojih...