• Bilo bi mozda dobro da imamo mogucnost mijenjanja ili dopunjavanja teksta nakon objave. Nesto se sjetim, jos bih dopiso'... ali mi ne nudi mogucnost da svoju vlastitu poruku nakon objave jos mogu mijenjati ili dopunjavati.

    Vidi, stvarno moze sada da se nadopunjava... svaka cast!

    Edited once, last by Fazlija (December 28, 2022 at 11:09 AM).


  • Bilo bi mozda dobro da imamo mogucnost mijenjanja ili dopunjavanja teksta nakon objave. Nesto se sjetim, jos bih dopiso'... ali mi ne nudi mogucnost da svoju vlastitu poruku nakon objave jos mogu mijenjati ili dopunjavati.


    Trebam vidjeti tvoju grupu, mislim da bi svi trebali imati 24 sata vremena da mijenjaju.

    Padanje je iskustvo. Borba je karakter. Ne predati se je život!

  • Pitanje za administratora.
    Kad kliknem ovaj banner foruma sa drvetom automatski me izloguje sa foruma ili kad kliknem dugme Naslovna. Kad kliknem dugme Forumi ostanem ulogovan.

    Ljudi su Boga osudili na smrt; vaskrsenjem svojim On ih osuđuje na besmrtnost.
    - sv. Justin Ćelijski


  • Pitanje za administratora.
    Kad kliknem ovaj banner foruma sa drvetom automatski me izloguje sa foruma ili kad kliknem dugme Naslovna. Kad kliknem dugme Forumi ostanem ulogovan.


    To je nešto što je mnoge mučilo i mene, jer ljudima javlja za neke kolačiće....i svima sam objasnio da ne klikaju na veliki logo...svi trebaju klikati na Forumi ispod.......da bi ponovo bili ulogovani moraju označiti link foruma i kliknuti enter i opet si prijavljen. Moram negdje na support forumima pitati kako riješiti taj problem....

    Ovo je za sve članove, prije sam isto imao kršćanskiforum.com i neko me je na facebooku prijavio, tako da nisam mogao ljudima slati živi link, nego sam ovako pisao - dobro došli na krscanskiforum c o m....onda sam prije nekoliko sedmica novu domenu zakupio krscanskiforum.net i tako mi je lakše pozivati ljude....npr. mnogi su tu došli, takođe i naš cjenjeni forumaš bloger_Toni....Znači u budućnosti koristiti net ne com, jer ću iskljčiti domenu kršćanskiforum.com.....navikavajte da se prijavljujete sa krscanskiforum.net.....

    Padanje je iskustvo. Borba je karakter. Ne predati se je život!

  • Konacno sam se uspio ulogirati nakon poduzeg vremena. Izbacivalo me, cak niti moje e-mail poruke nisu prolazile do moderatora. Javljalo mi je da ih prepoznaje kao spam i da se negdje moram prijaviti... ali niti od te prijave nije bilo nista. Uglavnom, sada konacno radi. Hvala moderatoru!

  • [HEADING=3]καιnos[/HEADING]
    Ne svidja mi se gde je smestena Psihologija niko je ne vidi
    i ne mora pisati hriscanska
    nek bude samo psihologija sto i jeste
    bolje da bude pod razno
    a ne u okviru vere


    gde je uopste psihologija
    dakle ne vidi se
    zelim da kada se neko nadje na glavnoj strani da se vidi pdf psihologija
    i da pise samo PSIHOLOGIJA

    kako ce iko pisati kada je i ja ne mogu naci

    ZASTO NE BI MOGLO POD RAZNO DA POSTOJI PDF PSIHOLOGIJA


  • gde je uopste psihologija
    dakle ne vidi se
    zelim da kada se neko nadje na glavnoj strani da se vidi pdf psihologija
    i da pise samo PSIHOLOGIJA

    kako ce iko pisati kada je i ja ne mogu naci

    ZASTO NE BI MOGLO POD RAZNO DA POSTOJI PDF PSIHOLOGIJA


    Pa bila je jednom na razno, pa smo se dogovorili da bude podfroum foruma "Kršćanska duhovnost". I preimenovali smo Psihologiju u Kršćansku Psihologiju, jer to nije bila čista psihologija, jer ste spominjali često Boga i Bibliju. Nije meni problem napraviti podforum "Psihologija", ali tebe ponekad nema sto godina.

    Padanje je iskustvo. Borba je karakter. Ne predati se je život!

  • Od svih foruma na koje nas je do sada selilo... ovaj mi je nekako vizaulno najnepregledniji.

    Sto predlazes?

    Hoces na ovaj, opet za njega Bostan veli da nije pregledan

    KrscanskiChat

    Hoces da na ovakav predjemo, on je nesto poput drustvenih mreza, mozes namjestiti kad dodjes da se teme pojave ili kategorije, izgleda da trazis onda kompliciraniji...evo ovaj - ovo je original engleski

    Discourse Meta
    Discussion about the next-generation open source Discourse forum software
    meta.discourse.org
  • Sto predlazes?

    Nista, ja sam ko' Mujo kada je u apoteki trazio samo pola viagre.

    Hoces na ovaj, opet za njega Bostan veli da nije pregledan

    https://krscanski.chat/

    Necu, jos je nepregledniji od ovoga.

    Hoces da na ovakav predjemo, on je nesto poput drustvenih mreza, mozes namjestiti kad dodjes da se teme pojave ili kategorije, izgleda da trazis onda kompliciraniji...evo ovaj - ovo je original engleski

    https://meta.discourse.org/

    Ma jok...

  • Newly created posts will remain inaccessible for others until approved by a moderator.

    • :)
    • :(
    • ;)
    • :P
    • ^^
    • :D
    • ;(
    • X(
    • :*
    • :|
    • 8o
    • =O
    • <X
    • ||
    • :/
    • :S
    • X/
    • 8)
    • ?(
    • :huh:
    • :rolleyes:
    • :love:
    • 8|
    • :cursing:
    • :thumbdown:
    • :thumbup:
    • :sleeping:
    • :whistling:
    • :evil:
    • :saint:
    • <3
    • :!:
    • :?:
    The maximum number of attachments: 10
    Maximum file size: 2 MB
    Allowed extensions: bmp, gif, jpeg, jpg, pdf, png, txt, webp, zip
      You can sort the options with drag and drop to change their order. You can create up to 20 options.
      The results are invisible unless the poll ended or the user voted.

    Participate now!

    Nemaš korisnički račun. Registriraj se da bi bio član forumske zajednice.