Da li su ljudi zaista sletjeli na mjesec?


  • Tebi jeste dokazivo,meni nije. Ne radi se o zaveri, imam svako pravo da im ne verujem.


    Pa imaš pravo ne vjerovati nekome, to je tvoja stvar. Ali iznositi neke tvrdnje bez dokaza, nisam siguran da je ozbiljno.

    To je isto kao što i ti misliš da je blagodatni oganj prevara. 😁


    Naravno da mislim.
    To dvoje je neusporedivo. Let na mjesec je dokazan, a to "čudo" se samo može ili ne mora vjerovati.

    Znaš šta sam hteo da kažem.

    Ja BiH te lično zamolio da mi ne persiraš. Super si i kulturan momak. Bogu se obraćaš sa ti, pa možeš i meni smrtnika. 😉


    Nema problema.


  • Pa imaš pravo ne vjerovati nekome, to je tvoja stvar. Ali iznositi neke tvrdnje bez dokaza, nisam siguran da je ozbiljno.

    Naravno da mislim.
    To dvoje je neusporedivo. Let na mjesec je dokazan, a to "čudo" se samo može ili ne mora vjerovati.

    Nema problema.


    Pa već sam izneo stavove. Verujem da nešto mute. Navodno su dokazali da je zemlja starija nego što se mislilo i bravo za njih.


    Oganj silazi, samo je pitanje od koga. Vatikan bi se davno potvrdio da to ospori da je prevara.
    A odlazak na mesec je vic.

    😁


  • Pa već sam izneo stavove. Verujem da nešto mute. Navodno su dokazali da je zemlja starija nego što se mislilo i bravo za njih.


    Sumnju ste iznosili, ali nisam vidio niti jedan konkretan dokaz. Ali da se ne ponavljamo, tvoje pravo da tako vjeruješ...

    Oganj silazi, samo je pitanje od koga.


    Nisam vidio da silazi, tako kažu, ja im ne vjerujem...


    Vatikan bi se davno potvrdio da to ospori da je prevara.


    Godine 1238. papa Grgur IXproglasio Sveti oganj prijevarom i zabranio franjevcima sudjelovanje u obredu.

    A odlazak na mesec je vic.

    😁


    Ne.


  • Sumnju ste iznosili, ali nisam vidio niti jedan konkretan dokaz. Ali da se ne ponavljamo, tvoje pravo da tako vjeruješ...

    Nisam vidio da silazi, tako kažu, ja im ne vjerujem...

    Godine 1238. papa Grgur IXproglasio Sveti oganj prijevarom i zabranio franjevcima sudjelovanje u obredu.

    Ne.


    Razumem sve tvoje stavove.
    Ja kao teoretičar zavere ne tvrdim ništa, čak naprotiv, govorim da ne znam i da nisam siguran.

  • External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.


    Admin je spomenuo šare na čizmama kostime koje se razlikuju od onih na mesecu.

  • Preporučujem you tube kanal

    "vibes of cosmos"

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Ja osobno ne vjerujem da se uopće može ići na mjesec, i sve je predstava za djecu (nas) i nas konstantno ismijavaju kroz razne tv emisije i kažu nam istinu kroz "šalu" tako da su nam mozgovi toliko isprani i naviknuti na njihove šale, dok nam upravo govore da je sve laž.

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.


    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • He he, baš gledam naslov i dođe mi pitanje - a zašto bi itko pomislio da je mjesec nešto na šta se može sletjeti?

    Zato što od malih nogu djecu uče gomilu budalaština. Djecu ne uče da razmišljaju samostalno nego da prihvaćaju ono što je neka skupina ljudi rekla koji su plaćeni da govore laži. A ako se usudiš preispitati i ukažeš na laž oko mnogih stvari, tada postaješ crna ovca i osuđivan ,ismijavan i sl. Tko želi saznati istinu onda će sam istražiti.

  • Zato što od malih nogu djecu uče gomilu budalaština. Djecu ne uče da razmišljaju samostalno nego da prihvaćaju ono što je neka skupina ljudi rekla koji su plaćeni da govore laži. A ako se usudiš preispitati i ukažeš na laž oko mnogih stvari, tada postaješ crna ovca i osuđivan ,ismijavan i sl. Tko želi saznati istinu onda će sam istražiti.

    Misliš na yt univerzitetu ili?

  • Da bi spoznao Boga i njegova veličanstvena djela, da li je potrebno imati diplomu nekakvoga univerziteta? Božja Riječ je Istina, i ti i ja smo tu na Zemlji.

    Ja ti kažem da se ne može tamo ići i to su ti "x" puta pokazali ne yt inžinjeri već holivudski inžinjeri. I da se može tamo ići, što ti imaš od toga?

    Ima jedna uzrečica gdje kaže da je lakše prevariti čovjeka nego ga uvjeriti da je prevaren. Vidiš sinko, drži se Gospodina Isusa Krista i On će ti sve pokazati u svoje vrijeme. Ne vrijedi razbijati glavu. Bog je jasno rekao u Bibliji da je Mjesec postavljen kao svijetlilo da vlada noću, a Sunce danju. I da čvrsto stoje temelji Zemlje.

  • External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Krajnji dokaz da su astronauti zaista bili ne mesecu to su uzorcie mesečevog tla: 382 kilograma kamenja koje su njeni Apolo astronauti doneli sa meseca. Analizirali su ih naučnici iz celog sveta. A ovo kamenje je jedinstveno, karakteristično za planetu „bez” atmosfere. Oni su zapravo prepuni sitnih kratera uzrokovanih udarima meteorita.


    Na kraju, čak ni sovjetski zvaničnici nikada nisu izrazili sumnje u autentičnost NASA-inog dostignuća. Sami sovjetski naučnici su pratili misije Apolo u svojim lunarnim orbitama. Čak su hvatali i prenose astronauta sa Meseca. I čak i danas, u napetim odnosima Rusije i SAD, Rusi nisu hteli da dovode u pitanje događaj od 21. jula 1969. godine.


    Ali, kako je rekao jedan novinar i pisac Fransoa de Kloze, „svaka teorija zavere postoji uprkos konkretnim dokazima koji se iznose. Protiv volje da se nešto drugo veruje, nema mnogo dokaza." Dakle, slike nedavnih misija - kao što su one sonde LRO - koje posebno pokazuju otiske stopala ljudi koji su hodali po Mesecu, samo su ponovo aktivirale najluđe teorije. A nema sumnje da ni povratak NASA-inih astronauta na naš misteriozni Mesec više ne bi bio ubedljiv.

  • Odysseus Moon Landing Cartoon
    The Walt Disney flat earth map: https://www.bitchute.com/video/HVqNnPAG0YMU/
    www.bitchute.com


    Tu ti sam astronaut kaže da nije bio na mjesecu. Kažem ti da te od malih nogu lažu i da su mnogi ljudi plaćeni debelo da ti lažu i ti im još plaćaš što te lažu i smiješ se možda njihovim šalama gdje ti govore istinu.

    Samo trebaš malo istražiti i vidjet ćeš koliko duboko zečja rupa ide. No, hrabar si i možeš ti to. Samo hrabro.

  • Krajnji dokaz da su astronauti zaista bili ne mesecu to su uzorcie mesečevog tla: 382 kilograma kamenja koje su njeni Apolo astronauti doneli sa meseca. Analizirali su ih naučnici iz celog sveta. A ovo kamenje je jedinstveno, karakteristično za planetu „bez” atmosfere. Oni su zapravo prepuni sitnih kratera uzrokovanih udarima meteorita.


    Na kraju, čak ni sovjetski zvaničnici nikada nisu izrazili sumnje u autentičnost NASA-inog dostignuća. Sami sovjetski naučnici su pratili misije Apolo u svojim lunarnim orbitama. Čak su hvatali i prenose astronauta sa Meseca. I čak i danas, u napetim odnosima Rusije i SAD, Rusi nisu hteli da dovode u pitanje događaj od 21. jula 1969. godine.


    Ali, kako je rekao jedan novinar i pisac Fransoa de Kloze, „svaka teorija zavere postoji uprkos konkretnim dokazima koji se iznose. Protiv volje da se nešto drugo veruje, nema mnogo dokaza." Dakle, slike nedavnih misija - kao što su one sonde LRO - koje posebno pokazuju otiske stopala ljudi koji su hodali po Mesecu, samo su ponovo aktivirale najluđe teorije. A nema sumnje da ni povratak NASA-inih astronauta na naš misteriozni Mesec više ne bi bio ubedljiv.

    Ti dakle hoćeš reći da je Bog lagano u svojoj Riječi. Ja nigdje nisam pročitao u Bibliji za nikakve meteorite, asteroide.

    Bolje ću ja vjerovati Bogu i Njegovoj Riječi.

    Jel možeš zamisliti da ti cijeli život lažu, kao i tvojim prijateljima,roditeljima i gomili ljudi?

    Istina je jednostavna, a najteže ju čovjek prihvaća.

  • U Bibliji ne piše da ćemo voziti automobile, komunicirati preko kompjutera, da ćemo leteti skraja na kraj zemlje. U Bibliji mnogo čega ne piše. Ali postoje spisi u kojima piše nešto o drugim svetovima:

    "I kada bi bilo moguće da čovek prebroji deliće zemlje, da, milione zemalja poput ove, to ne bi bio ni početak broja stvaranja tvojih...(Mojsije 7:30)

    "I bezbroj svetova stvorih; i takođe ih stvorih u svrhu svoju.. A prvog čoveka od svih ljudi nazvah Adam, što znači mnogo. No izveštaj jedino o ovoj zemlji, i stanovnicima njezinim, dajem tebi. Jer gle, ima mnogo svetova koji uminuše rečju moći moje. I ima ih mnogo koji sada stoje, i bezbrojni su oni čoveku; no sve su stvari izbrojane meni, jer one su moje i ja ih poznajem. I Gospod Bog prozbori Mojsiju, govoreći: Nebesa, ona su mnoga, i ne mogu biti izbrojana čovjeku; no, izbrojana su meni, jer su moja. I kao što će jedna zemlja uminuti, i nebesa njezina, upravo će tako druga doći; i nema kraja delima mojim, niti rečima mojim. "(Mojsije 1:34-42)

    "Sveta pisma su stavljena pred tebe, da, i sve ukazuje da postoji Bog. Da, sama zemlja i sve što je na licu njenom. Da, i kretanje njeno. Da, a i sve planete koje se kreću svojim pravilnim putanjama svedoče da postoji Vrhovni Stvoritelj." (Alma 30:44)

  • Newly created posts will remain inaccessible for others until approved by a moderator.

    • :)
    • :(
    • ;)
    • :P
    • ^^
    • :D
    • ;(
    • X(
    • :*
    • :|
    • 8o
    • =O
    • <X
    • ||
    • :/
    • :S
    • X/
    • 8)
    • ?(
    • :huh:
    • :rolleyes:
    • :love:
    • 8|
    • :cursing:
    • :thumbdown:
    • :thumbup:
    • :sleeping:
    • :whistling:
    • :evil:
    • :saint:
    • <3
    • :!:
    • :?:
    The maximum number of attachments: 10
    Maximum file size: 2 MB
    Allowed extensions: bmp, gif, jpeg, jpg, pdf, png, txt, webp, zip
      You can sort the options with drag and drop to change their order. You can create up to 20 options.
      The results are invisible unless the poll ended or the user voted.

    Participate now!

    Nemaš korisnički račun. Registriraj se da bi bio član forumske zajednice.