ne bi onda Mojsije podizao zmiju u pustinji, i ne bi ISUS rekao da budemo mudri kao zmije
samo mi ljudi imamo moc govora, to znaci da sam ja ADAM govorio, glumeo sam zmiju, da proverim EVU, jel upamtila sa kog drveta da se ne jede
e sad, koliko je to bilo mudro, kao sto ISUS kaze, ja ne znam...