Da li možete zamisliti raj sa svim na ovom forumu?

Rodjenje u zivotinjskom obliku je stvarno za vrlo krute osobe koje su potpuno i jedino zaokupljene culnim uzivanjem. Mislim da sam ipak u ovom zivotu malo odskocio od te razine i ako sve ostane kao do sada, ako ne pocnem najednom ubijati, krasti i sl. ne bih se trebao preporadjati nize od ljudskog celjadeta.


To su sve praznovjerja iz one krivotvorene Knjige otkrovenja. To se nikada nije i nikada nece ostvariti.
Koliko znam povijest i koliko sam sama bila povezana sa prošlosti i danas , ja vidim da je knjiga otkrivenja potpuno istinita kao i sve proročke knjige i evanđelja, osim nekih stihova ili riječi izmijenjene i znam da ima par stihova u novom zavjetu neispravnih ili nadodanih koji nemaju smisla . Najviše 5 stihova,a to je u vezi trojstva.
Naravno na tebi je hoćeš li prihvatiti Krista i tu istinu ili ne.
 
Ta se knjiga vec 2.000 god. nije ispunila, a niti nece. Svako pokoljenje krscana, od ranih krscana u vrijeme nastanka te knjige pa do danas, je vjerovalo da ta knjiga opisuje upravo vrijeme u kojem oni zive i da ce smak svijeta biti za vrijeme njihovog zivota. Pa opet nikada nista od tih laznih prorocanstava.
 
Svako pokoljenje krscana, od ranih krscana u vrijeme nastanka te knjige pa do danas, je vjerovalo da ta knjiga opisuje upravo vrijeme u kojem oni zive i da ce smak svijeta biti za vrijeme njihovog zivota.
Pa hoće. Jeste. Bio je. Nikoga neće omanuti. Svačiji život završava smakom svijeta. Ili mu/joj se ovaj svijet smiče završetkom svačijeg ovog života.
 

Da li možete zamisliti raj sa svim na ovom forumu?​


🫂

Što sa osobama sa kojima ne bi htjeli provoditi vječnost ili one ne žele s vama?
Ne poznaju ljudi sami sebe. Pa je netko 30, netko 60, netko 100. Zapravo, nitko osim Isusa nije 100. Glave prepune kaosa tame čiste se od kaosa tame, ako ne prije ono... poslije. U prethodnom postu rečenoga. Pa nije on od dosade silazio tamo dolje.
 
Nazad
Vrh